Loading..

Product was successfully added to your shopping cart.

About Company

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo.

Our Clients Opinion

In pharetra, lectus a consequat sodales, sapien tortor facilisis sem, ac facilisis felis
Steve Jobs http://apple.com
Proin egestas libero eu orci porta, sit amet porttitor lacus faucibus. Duis dolor leo
Etiam tincidunt ligula tellus. Vestibulum vitae justo malesuada, dictum turpis.
There are many variations of passages of Lorem Ipsum available, but the majority
Johnsons
 
 
Menu

Czas realizacji zamówienia

Czas realizacji zamówienia

Kiedy rozpoczynacie realizację zamówienia?

W przypadku zamówień "za pobraniem" czas realizacji zamówienia biegnie od momentu złożenia zamówienia przez Klienta. W przypadku zamówień płatnych on-line (przedpłata: karta kredytowa, przelew) czas realizacji zamówienia liczy się od momentu, gdy otrzymamy potwierdzenie płatności.

zamówienia złożone w dni robocze:

Jeżeli płatność zostanie zaksięgowana w dzień roboczy po godzinie 15:00 lub zamówienie "za pobraniem" zostanie złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00, jego realizacja rozpoczyna się następnego dnia roboczego. W pozostałych przypadkach zamówienia realizujemy w ten sam dzień roboczy.

zamówienia złożone w pozostałe dni:

Zamówienia złożone w dni wolne od pracy oraz w weekendy są przekazywane do realizacji w pierwszy możliwy dzień roboczy.

Jak szybko wysyłacie towar?

Zamówiony towar kompletujemy zwykle w ciągu 3-5 dni roboczych, w zależności od jego dostępności w magazynie.

Staramy się na bieżąco aktualizować nasze stany magazynowe oraz informacje o dostępności produktów. Jednak część produktów, ze względu na terminy przydatności sprowadzamy od producentów dopiero po złożeniu zamówienia przez Klienta, tak aby były maksymalnie świeże.

W rzadkich przypadkach może się zdarzyć, iż producent nie będzie miał danego towaru w swoim magazynie, co wydłuży standardowy czas kompletowania zamówienia. W takiej sytuacji, jak najszybciej skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia dogodnego rozwiązania.


W jakim czasie firma kurierska dostarczy przesyłkę?

Czas dostawy zależy od rodzaju przesyłki i adresu odbiorcy. Nasze umowy z firmami kurierskimi przewidują dostawę towaru w ciągu 2-5 dni roboczych od momentu nadania przesyłki.